Vodafone Smart Prime 7 özellikleri ve fiyatı


Vodafone, Anneler Günü öncesi uygun fiyatlı akıllı telefon Smart Prime 7’yi kullanıcıların beğenisine sundu. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Smart 6 modeline göre daha düşük özelliklerle gelen Smart Prime 7, fiyatı ve özellikleri itibariyle giriş seviyesinde konumlandırılıyor.

Vodafone ve ZTE işbirliğinde geliştirilen Smart Prime 7 akıllı telefonda 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü IPS ekran yer alıyor.


Qualcomm tarafından geliştirilen dört çekirdekli Snapdragon 210 işlemcisinden güç alan Smart Prime 7’de 1GB RAM ve 8GB artırılabilir dahili depolama kullanılıyor.


Alışılmışın Dışında Renk Seçenekleri Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle çıkış yapan akıllı telefon, alışılmışın dışında (One M9’dan hatırladığımız) siyah/gümüş ve beyaz/gül altın renk seçenekleriyle geliyor.


Vodafone Smart Prime 7’nin kasası 7.9 mm kalınlığında ve sadece 128 gram ağırlığında. Plastik arka kapak ve metal çerçeveden oluşan kasanın içerisinde 2.540 mAh büyüklüğünde bir pil yer alıyor.


NFC ve 4G LTE desteği barındıran telefonun kamera birimi ise 8 megapiksel arka, 5 megapiksel ön şeklinde.


Vodafone Smart Prime 7 Fiyat ve Çıkış Tarihi Akıllı telefona geçiş yapacak ebeveynler ile genç kullanıcıları hedefleyen Vodafone Smart Prime 7 halihazırda Almanya ve Çek Cumhuriyeti’nde satışa sunulmuş durumda. 150 euro fiyat biçilen telefonun bu hafta içerisinde birçok pazarda boy göstermesi bekleniyor.Teknoloji


Recent

Popular

Comment

Reklam Alanı